Kézilabda

2 órája

Nem volt esély a pontszerzésre

A női másodosztályú kézilabda-bajnokság 4. fordulójában a Nagyváradi Egyetem SK a feljutásra aspiráló Ploieşti Prahova együttesét fogadta a tanintézmény Pece-parti sportcsarnokában. Remek támadásokkal kezdték a meccset a váradiak, Leş és Bochiş gólerős játékának köszönhetően 6–3-ra vezetett az ESK az első 10 percet követően. A 17. perctől, 8–7-es állásnál a ploieşti-i csapat három gólt szerzett egymás után, és a találkozó végéig már nem adta ki a kezéből a vezetést. A váradiakat több alkalommal is nevetséges bírói ítéletek hátráltatták a abban, hogy szorosabbá tegyék a mérkőzést. A félidőben 12–19 volt az állás, Sebastian Tudor tanítványai pedig a második félidőben sem tudtak közelebb férkőzni a tabellán, így végül 21–31-es vereséget szenvedtek. A következő fordulóban az ESK idegenben játszik a Mioveni SK ellen.