ISU
2025.03.06. 13:30
Kutyamentés Nagyváradon

Forrás: ISU
Egy drótkerítésbe szorult kölyökkutyát mentettek meg a váradi katonai tűzoltók március 6-án, csütörtökön hajnalban. A tűzoltókat 4 óra körül értesítették, a telefonáló elmondása szerint sétálni indult a kutyával váradi Călugăreni utcában, majd egy adott pillanatban a kutya bedugta a fejét a kerítés dróthálójába, de nem tudta visszahúzni. A nő megpróbálta kiszabadítani az állatot, de nem járt sikerrel.
A váradi tűzoltók mintegy három perc alatt a helyszínre érkeztek, levágtak egy darabot a kerítésből, és óvatosan kiszabadították a kutyát, aki sértetlenül megúszta az esetet.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre