2024.09.05. 17:46

Potyogtak a gólok

Forrás: csmoradea.ro

Gólesőt hozott a Román Kupa megyei szakaszának szerdán lejátszott nyolc mérkőzése, miután 39 gól született. A nagy kánikula ellenére, a kilátogató nézők egy jó iramú, gyönyörű találatokkal és rengeteg helyzettel tarkított mérkőzést láthattak Harangmezőn, ahol a CAO-NAC vendégszerepelt. A házigazdák tapasztalt alakulata meglepte a fiatalokkal felálló zöld-fehéreket, ahol a kezdőcsapat átlagéletkora mindössze 21,6 év volt. A szünet után pályára léptek a váradiak veteránjai is, akik megfordították a mérkőzés végkimenetelét, ezzel a negyeddöntőbe juttatva csapatunkat. Végeredmény: Harangmező – CAO-NAC 3–4 (3–1). G.: C. Jurcă (12.), S. Gliţia (20.), A. Agud (44.), illetve M. Joseph (38.), Zádori S. (59., 83), Waritz Á. (65.). További eredmények: Bontesdi Zorile – Biharrósai Unirea 6–1, Barátkai Viitorul – Mezőtelegdi Foresta 0–7, Élesdi Crişul – Érmihályfalvi Unirea 2–1, Transilvania Academy – Fugyivásárhelyi SK 1–0, Mácsapuszta – Nagyváradi Egyetem FC 2–1, Keményfoki Victoria – Nagyszalontai Olimpia 4–2, Olcsai SK – Belényesi Bihorul 0–5.