2024.10.14. 08:44

IV. Liga: a Victoria ellen gálázott a CAO-NAC 1910

Forrás: CAO-NAC 1910

A CAO-NAC 1910 Hegyközpályiban fogadta a Keményfoki Victoria együttesét a labdarúgó IV. Liga 9. fordulójában. A váradiak már a 3. percben mattolták a vendégek védelmét, miután egy kipattanót követően Lăsconi hat méterről betalált a hálóba (1–0). A következő hazai találatra fél órát kellett várni, igaz, akkor kettő is jött, a 32. percben Waritz, majd pár perccel később Zádori is betalált (3–0). A szünet előtt büntetőhöz jutott a Victoria, ám Apetroaei nem tudott élni a kínálkozó lehetőséggel. A térfélcsere után indult be a gólgyártás a CAO-NAC-nál, Ciocan és Ardelean kétszer, míg Waritz, illetve Zádori egy-egy alkalommal találtak be a keményfokiak kapujába. A végeredmény 9–0, a Nagyvárad 20 ponttal a második helyen áll a bajnokságban hét egységgel lemaradva az eddig százszázalékos mutatóval rendelkező belényesiektől. A zöld-fehérek a következő fordulóban a pontvadászat hátsó traktusába tartozó Olcsai SK otthonában lépnek pályára vasárnap 15 órától.