Labdarúgás

22 órája

Megtört a rossz sorozat, pontot szerzett a Diószeg

Forrás: Máramarosszigeti VSK

A Bihardiószegi SK harmadosztályú labdarúgócsapata végre megtörte a hat mérkőzés óta tartó negatív sorozatát, és szombaton fontos pontot szerzett a Máramarosszigeti VSK elleni 1–1-es idegenbeli döntetlennel. Az érmelléki alakulat már a mérkőzés elején előnyhöz jutott, a 2. percben Carlos Covaciu agresszív letámadása után a hazaiak kapusa, Mihai Oneţ a diószegiek csatárához, Hendre Zsolthoz passzolta a labdát, aki higgadtan a hálóba lőtt (0–1). A nemrégiben kinevezett Víg Zoltán tanítványai az 50. perctől emberhátrányban játszottak, miután Lőrincz Norbert piros lapot kapott. A legutóbbi fordulóban Biharszentandráson vereséget szenvedő máramarosiak a 72. percben egyenlítettek Leonardo Mitruscsak révén, aki kihasználta a vendégek védelmének hibáját (1–1). A Bihar megyei csapat ezzel továbbra is az utolsó helyen áll a tabellán, mindkét pontját idegenben szerezve. A következő mérkőzésen, október 26- án a bajnokság korábbi éllovasa, a Nagybányai Minaur ellen lépnek pályára, szintén idegenben. A Minaurt a szentandrásiak taszították le a hétvégén az első helyről, miután fordulatos mérkőzésen 4–3-ra győztek Nagybányán.