Vereség

3 órája

Nagy falatnak bizonyult a Minaur a diószegieknek

A Bihardiószegi SK a felsőházi rájátszásba kerülésért harcoló Nagybányai Minaurt fogadta a III. Liga 10. csoportjának 9. fordulójában szombaton. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, komolyabb helyzetek nélkül. A térfélcsere után azonban felpörögtek az események, miután a diószegiek előnybe kerültek Judea góljával (1–0). Nem kellett sokat várni a vendégek válaszára, Ispas a 74. percben kiegyenlített, majd percekkel később Stan révén a győztes gólt is megszerezték (1–2). Víg Zoltán vezetőedző a Fila – Bora, Mintaş, Letan, Judea, Marina, Popa, Nicoară, Covaciu, Roşu, Hendre felállással kezdte a mérkőzést. A sereghajtó Diószeg a következő fordulóban a Szamosújvárnémeti Vulturul otthonában lép pályára szombaton 14 órától. A Biharszentandrási Crişul az előbb említett Vulturullal 1–1-es döntetlent játszott, így továbbra a felsőházat érő 4. pozícióban tanyáznak. A harmadosztály 9. szériájában a Félixfürdői Lotus 1–0-ra győzött a Perjámosi Avântullal szemben.