2 órája

Rossz sorozat végére tett pontot az Unirea

Forrás: Unirea

Szász Kristóf Attila

Annak reményében lépett pályára Körösszegen, a helyi Voinţa vendégeként az Érmihályfalvi Unirea a IV. Liga hétvégi fordulójában, hogy a csapat feledtetni tudja az elmúlt hetek vereségeit. A találkozó első gólját Muresán szerezte a 13. percben, távoli lövése, amely számára különösen kedvelt megoldás, védhetetlenül talált utat a kapuba. A csapat továbbra is lendületben maradt, Solymosán megduplázta az előnyt, de az első félidő közepén a hazai csapat egy szögletet követően szépíteni tudott (1–2). Szünet előtt Crişan találata révén az Unirea 3–1-es előnnyel vonulhatott pihenőre. A második félidőben Solymosán megszerezte csapata negyedik gólját (1–4). A hazai csapat azonban nem adta fel, és egy védelmi hibát kihasználva újabb gólt szerzett, de Solymosánnak erre is volt válasza, mesterhármasával behozhatatlan előnybe került az Unirea (2–5). A hajrában még szépített az eredményen a Voinţa (3–5), de az Ármos – Erdei, Kulcsár, Iuhas, Pop – Crişan, Vlaic, Boldog, Solymosán – Muresán, Lakatos összeállításban pályára lépő Unirea magabiztos győzelmet aratott, így kellő önbizalommal készülhet a következő fordulóban esedékes, élesdiek elleni mérkőzésére.