Rangadó

2024.09.03. 08:41

Egyetemistákat oktattak a nagyváradi zöld-fehérek

Forrás: caoradea.ro

A Nagyváradi Egyetem FC pályáján rendezték szombaton a IV. Liga váradi rangadóját a hazai alakulat és a CAO-NAC között. A vendégek mindössze 15 másodperc játék után nyitották a gólok sorát Sergiu Ciocan révén, aki Zádori Sebastian remek keresztlabdája után talált a kapuba (0–1). A 28. percben Mîndrilának sikerült átverekednie magát a védőkön, majd egy Ardeleannal való kényszerítőzés a hosszú oldalra továbbította a labdát, ahonnan az érkező Zádori a hálóba pöccintett (0–2). A 42. percben már háromgólosra nőtt a vendégek előnye, ismét Zádori forgatta meg a védőket, átadásából pedig Daniel Lăsconi talált a hálóba (0–3). A második félidőben is a zöld-fehérek irányították a játékot, a 70. percben Andrei Şut szöglete Zádori orráról pattant a kapuba (0–4). A hazaiak szépítő gólját Darius Sfîrlea szerezte egy 20 méteres szabadrúgás után, a fiatal játékos felső sarkos góljával joggal pályázhat a forduló legszebb találatának címére (1–4). A héten két mérkőzést is játszik a CAO-NAC, szerdán a Román Kupa megyei szakaszában a Harangmezői CSC vendége lesz Andrei Haş csapata, szombaton, a IV. Liga 3. fordulójában pedig a Körösszegi Voinţa látogat Hegyközpályiba.